Кафедра публічного управління та публічної служби

Кафедра публічного управління та публічної служби

Національна академія державного управління при Президентові України

Василевська Тетяна Едуардівна

Доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного управління та публічної служби, відмінник освіти України.

Сфера наукових інтересів: регіональне та місцеве управління та розвиток, кадровий менеджмент, надання якісних послуг.

Наукові здобутки: член спеціалізованої вченої ради з захисту дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління і 25.00.04 – місцеве самоврядування в НАДУ при Президентові України. Член спеціалізованої вченої ради з захисту дисертацій на здобуття наукових ступенів доктора та кандидата наук за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління у Одеському регіональному інституті державного управління НАДУ при Президентові України. Експерт Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, тренер Школи місцевого самоврядування (DESPRO). Має понад 150 публікацій наукового та навчально-методичного характеру.

Практична діяльність: має досвід керівної роботи, зокрема на посадах: директора середньої школи № 3 м. Енергодар Запорізької області, міського голови м. Енергодар Запорізької області, завідувача відділу практики та завідувача кафедри муніципального управління Академії муніципального управління (2002-2006); заступника директора Інституту підвищення кваліфікації вищих керівних кадрів НАДУ при Президентові України (2006-2007), професор кафедри Національної академії державного управління при Президентові України (2010 – по теперішній час). Здійснює наукове керівництво й консультування з підготовки кандидатських та докторських дисертацій.

Громадська діяльність: член редакційних колегій наукових фахових видань з державного управління.

Перелік дисциплін: «Управління персоналом в органах публічної влади», «Теорія та практика місцевого самоврядування», «Інституалізація регіонального управління».

Викладачі кафедри

Партнери кафедри

© 2020. Кафедра публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України