Кафедра публічного управління та публічної служби

Кафедра публічного управління та публічної служби

Національна академія державного управління при Президентові України

Вітання випускників 2020 року!

Вітаємо випускників 2020 року!

24 грудня 2020 року в Національній академії державного управління при Президентові України відбулися збори з нагоди випуску магістрів публічного управління та адміністрування.

Другий рік поспіль у Національній академії відійшли від формату проведення державної атестації здобувачів вищої освіти, увівши кваліфікаційний іспит із використанням комп’ютерного тестування. Іспит у режимі Zoom-конференцій став своєрідним викликом не лише для випускників, а й для усього професорсько-викладацького колективу.

Під час захисту магістерських робіт слухачі демонстрували професіоналізм та інноваційні підходи до аналізу й вироблення рішень щодо конкретних проблемних ситуацій у державно-управлінській діяльності, креативне мислення, навички та вміння, впевнено захищали власну компетентну позицію. 712 слухачів здобули диплом магістра публічного управління та адміністрування.

Також т.в.о. президента Національної академії привітав випускників, яких, відповідно до рішення Вченої ради Національної академії, за сумлінне ставлення до навчання, високі творчі здобутки, активну участь у громадському житті та формування іміджу навчального закладу нагороджено Почесною грамотою Національної академії.

До вітань на адресу випускників долучилися віцепрезидент Національної академії Марина Білинська, завідувач кафедри публічного управління та публічної служби Світлана Хаджирадєва, завідувач кафедри економічної політики та врядування Наталія Олійник та побажали міцного здоров’я, благополуччя, миру, добра, нових вагомих здобутків, найповнішої реалізації мудрих задумів та вагомих звершень на благо України.

Слова вдячності професорсько-викладацькому колективу Національної академії висловили випускники Роза Аль-Намрі та Руслан Ящук.

Кафедра публічного управління та публічної служби щиро вітає наших шановних випускників-2020! Ми сподіваємося, що незважаючи на виклики сьогодення, Ви станете гідними представниками кадрового корпусу державного управління та місцевого самоврядування, здатними осучаснити діяльність владних структур, ефективно та нешаблонно вирішувати поставлені завдання, приймати виважені управлінські рішення.

Vivat Academia!

Викладачі кафедри

Партнери кафедри

© 2021. Кафедра публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України