Кафедра публічного управління та публічної служби

Кафедра публічного управління та публічної служби

Національна академія державного управління при Президентові України

Викладачі та аспіранти кафедри удосконалюють професіоналізм

З 11 по 13 вересня 2020 року викладачі та аспіранти кафедри публічного управління та публічної служби Національної академії державного управління при Президентові України (Володимир Волошин, Оксана Євсюкова, Наталія Ларіна, Юлана Рак, завідувач кафедри – Світлана Хаджирадєва та ін.) взяли участь у міжнародному Online-Воркшопі – «Навчання конфліктному-коучингу». Медіатори, експерти, вчені з Німеччини, України, Молдови, Киргизії, Азербайджану обговорювали прикладні аспекти щодо впровадження в роботу Бюро медіацій нової послуги – конфліктний коучинг.

Керівник проекту, представник Гамбурзької школи медіації проф. О. Редліх презентував нові унікальні методи проведення конфліктного коучингу, були відпрацьовані практичні навики з проведення конфліктного коучингу зі слухачами в своїх регіонах.

У період з 14 -15 вересня 2020 року доцент кафедри публічного управління та публічної служби – Ірина Фищук взяла участь у тренінгу NATO DEEP ADL, що співпрацює з Національною академією щодо використання нових можливостей під час викладання дисциплін в сучасних карантинних умовах.

Платформа дистанційного навчання BIG BLUE BUTTION створює можливості для застосування прогресивних методів комунікації, використання нових технологій з метою систематичного розвитку власної компетентності в мінливий час сьогодення.

Вітаємо всіх колег з успішним професійним навчання!

Викладачі кафедри

Партнери кафедри

© 2021. Кафедра публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України