Кафедра публічного управління та публічної служби

Кафедра публічного управління та публічної служби

Національна академія державного управління при Президентові України

Наша участь у міжнародній онлайн конференції

Викладачі кафедри публічного управління та публічної служби спільно із завідувачем Світланою Хаджирадєвою представили Національну академію на міжнародній онлайн конференції «Управління людськими ресурсами в сфері державної служби в період COVID-19: кращі практики та рішення».

Хаб цивільної служби Астани (Astana Civil Service Hub) у партнерстві з Міністерством управління персоналом Республіки Корея та Агентством Республіки Казахстан з питань державної Міністерства Республіки Корея по управлінню персоналом організували цікавий обмін досвідом з актуальних питань менеджменту публічних службовців в умовах карантину.

Учасники конференції зосередили увагу на обговоренні останніх розробок, перспективних заходах в умовах викликів та загроз, а також швидких рішень управління людськими ресурсами під час кризи COVID-19. Зокрема, своїм досвідом поділилися щодо застосування ефективних та інноваційних інструментів у HRM; здійснення внеску у глобальний обмін практичними досвідом та знаннями; вдосконалення подальших шляхів співпраці та партнерства, включаючи моделі навчання. Міжнародну спільноту хвилювали питання щодо подальших змін нормативно-правової бази, що регулює інститут публічної служби; умов проведення конкурсних процедур у період карантину; забезпечення виконання функцій публічними службовцями в умовах карантину; механізмів вдосконалення якості віддаленої роботи публічних службовців.

Україну представила Наталья Алюшина, експерт з кадрових питань державної служби, директор, Генеральний департамент управління людськими ресурсами на державній службі, Національне агентство України з питань державної служби в 2017-2019 рр., «Державна служба України під час COVID-19: кращі практики й інновації».

У заході взяли участь представники спеціалізованих агентств країн АСШ, професійних організацій та асоціацій, академій, університетів та інститутів, а також міжнародних організацій. Досвід колег був корисним і цікавим в умовах викликів і загроз діяльності публічної служби України.

Онлайн-трансляцію конференції можна побачити за посиланнями на сторінці організаторів заходу:

Викладачі кафедри

Партнери кафедри

© 2020. Кафедра публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України