Кафедра публічного управління та публічної служби

Кафедра публічного управління та публічної служби

Національна академія державного управління при Президентові України

Вітання учасників міжнародної програми «Два дипломи» із успішним завершенням першої сесії!

Кафедра публічного управління та публічної служби щиро вітає слухачів НАДУ, які є учасниками Програми подвійного диплому Національної Академії та Університету імені Н. Ромеріуса з успішним завершенням навчальної сесії в Литві.

Ваше навчання було серйозним випробуванням на міцність, адже здійснювалося в умовах жорстких викликів для нашого суспільства та світу в цілому. Кожний з вас сприйняв справу власного професійного зростання з усвідомленням та відповідальністю. Ви не тільки доклали власні сили, натхнення і позитивні емоції до навчання, але й повірили у нові власні можливості, що створила для вас Національна Академія! Цей вияв довіри є для нас безцінним!

Як би не склалося ваше життя в подальшому, ми впевнені, що участь у цій програмі поєднала нас з вами спільними цілями, свіжим новітнім подихом для розвитку. Нехай ваш професійний поступ у подальшому буде впевненим, легким та успішним! Здоров‘я всім вам і процвітання! Надихайте нас своїми успіхами і створюйте незліченну кількість можливостей для того, щоб ми вами пишалися!!! Ви найперші і тому найкращі, наші чемпіони !!!

Викладачі кафедри

Партнери кафедри

© 2020. Кафедра публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України