Кафедра публічного управління та публічної служби

Кафедра публічного управління та публічної служби

Національна академія державного управління при Президентові України

Вітання з нагоди випуску магістрів

Шановні випускники!

Вітаємо Вас з успішним завершенням навчання в Національній академії державного управління при Президентові України. Ви отримали не лише високу кваліфікацію, а і реальну можливість стати провідним фахівцем у сфері публічного управління та адміністрування. Тисячі доріг відкриті перед вами.

Пам’ятайте: справжні скарби – це скарби вашої душі. Намагайтеся бути чесними в думках, почуттях, справах. Бажаємо багато цікавих зустрічей, невичерпного джерела доброти, здійснення задумів, щоб мудрість і щирість були неодмінними супутниками в житті. Нехай на довгому життєвому шляху вічна книга мудрості супроводжує вас, як доленосна зірка, незаперечними істинами.

Ототожнюйте себе не лише з тими, хто має владу, але і з простими громадянами, зберігаючи здатність ставити себе на їхнє місце. І тоді прославляти Вас будуть не лише горді вашими здобутками рідні люди, але і тисячі, мільйони людей, життя яких ви змінили на краще.

У своїй практичній діяльності Ви завжди можете розраховувати на допомогу з боку кафедри публічного управління та публічної служби. Ми віримо в Ваш успіх!

В добрий путь! Vivat Академії!

З повагою завідувачка кафедри Світлана Хаджирадєва

Викладачі кафедри

Партнери кафедри

© 2020. Кафедра публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України