Кафедра публічного управління та публічної служби

Кафедра публічного управління та публічної служби

Національна академія державного управління при Президентові України

Вітання з попереднім передзахистом

От і завершився 2019 рік! Яким же він був для нашої кафедри публічного управління та публічної служби? Всі ми, працівники, слухачі, аспіранти та докторанти відзначаємо, що для нашої кафедри рік 2019 був успішним, багатим, щедрим на здобутки, увінчався активністю талановитої молоді, цікавими комунікативними заходами. Кожного місяця на кафедральних та міжкафедральних семінарах ми підтримували наших здобувачів наукових ступенів, відзначаючи їх професійне наукове зростання.

Високопрофесійним був й останній цьогорічний міжкафедральний семінар на здобуття наукового ступеня кандидата наук Марії Киртоки на тему «Державне регулювання концесійної діяльності в Україні», науковий керівник Владислав Леонідович Федоренко, професор кафедри публічного управління та публічної служби НАДУ, DrHb - доктор хабілітований наук правничих.

Експерти наукової роботи, доктори наук з державного управління О.Васильєва, І. Грищенко та Н. Кризина відзначили наукову актуальність та практичну значимість обраної теми, високий рівень підготовки дослідження. Модератор міжкафедрального семінару, завідувач кафедри Світлана Костянтинівна Хаджирадєва акцентувала увагу на системність роботи молодого здобувача, оперативність у виконанні поставлених завдань.

Кафедра щиро вітає Марію Киртоку з блискучим попереднім захистом і зичить з таким же успіхом подолати ще одну сходинку до здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління!

Викладачі кафедри

Партнери кафедри

© 2020. Кафедра публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України