Кафедра публічного управління та публічної служби

Кафедра публічного управління та публічної служби

Національна академія державного управління при Президентові України

Шоста регіональна зустріч «Розвиток інформаційний форматів для розповсюдження медіації»

Понад 50 представників з Азербайджану, Німеччини, Киргизії, Молдови та України взяли участь у шостій регіональній зустрічі у межах проекту «Розвиток інформаційний форматів для розповсюдження медіації», що відбулася 27-28 вересня 2019 року в Україні за ініціативи завідувачки кафедри публічного управління та публічної служби Національної академії – Світлани Хаджирадєвої, яка є координатором проекту “Бюро медіації” в Національній академії.

Співорганізаторами міжнародного заходу виступили Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради з прав людини та Національна академія державного управління при Президентові України.

Під час відкриття урочистостей, які відбулися в Офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини було відзначено високий інституційний рівень співпраці між різними гілками влади, яку представили народний депутат України – Андрій Клочко, представник Уповноваженого з дотримання соцiальних та економiчних прав Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – Олена Степаненко.

Наукову спільноту України представляли директор Інституту експертно-аналітичних досліджень Національної академії – Ольга Петроє та завідувач кафедри публічного управління та публічної служби – Світлана Хаджирадєва.

Бенефеціарами та партнерами заходу виступили Гамбурзький університет (Німеччина), Національна академія державного управління при Президентові України (Україна), Міжнародний відкритий університет Молдови (Молдова), Південноукраїнський національний педагогічний університет імені Костянтина Ушинського (Україна), Громадська організація «Національний центр медіації» (Киргизія), Громадська організація «Взаємодія» (Молдова), Громадська організація «Спілка соціальних працівників» (Азербайджан), Громадська організація «Одеський Чорноморський центр конверсії військових кадрів» (Україна).

У рамках заходу відбулася презентація результатів та досвіду роботи експертів з питань розвитку інформаційних форматів для розповсюдження медіації в Німеччині, Молдові, Азербайджані, Киргизії.

Завідувач кафедри публічного управління та публічної служби Національної академії Світлана Хаджирадєва, яка є координатором проекту “Бюро медіації” в Національній академії, презентувала результати та досвід роботи експертів з питань розвитку інформаційних форматів для розповсюдження медіації в Україні.

Також учасники воркшопу отримали можливість відвідати сесійне приміщення Верховної Ради України, познайомитися з історією становлення та розвитку вітчизняного парламентаризму.

Другого дня в рамках воркшопу «Розвиток інформаційних форматів для поширення медіації» (28.09.2019.) відбувся тренінг для учасників заходу, який розроблено кафедрою публічного управління та публічної служби Національної академії. Кожна група учасників продемонструвала креативне мислення та інноваційну методологію дослідження проблеми впровадження медіаційних практик в реальній площині. Роботу заходу було організовано у малих групах, застосуванням експертного консультування учасників воркшопу з питань розвитку медіаційної культури в суспільстві.

По завершенню регіональної зустрічі окреслено стратегічні плани щодо подальшої співпраці з розвитку інформаційних форматів для розповсюдження медіації в Німеччині, Молдові, Азербайджані, Киргизії.

Викладачі кафедри

Партнери кафедри

© 2020. Кафедра публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України