Кафедра публічного управління та публічної служби

Кафедра публічного управління та публічної служби

Національна академія державного управління при Президентові України

Обговорення сучасного стану та перспектив розвитку державної служби в Мінську

22-23 жовтня 2019 року завідувачка нашої кафедри, публічного управління та публічної служби – Світлана Хаджирадєва представила Національну академію на міжнародній науково-практичній конференції «Державна служба: сучасний стан та перспективи розвитку», яка відбулася у м. Мінськ (Республіка Білорусь). В роботі конференції взяли участь завідувачка кафедри суспільного розвитку та суспільно-владних відносин Національної академії - Лілія Гонюкова та професор нашої кафедри - Наталія Ларіна.

Захід, організований Академією управління при Президентові Республіки Білорусь спільно з Астанинським хабом у сфері державної служби та Радою Європи, на тематичних сесіях пленарного засідання передбачив конструктивний обмін міжнародним досвідом з модернізації державної служби, обговорення актуальних проблем правового регулювання державної служби, можливі варіанти та рекомендації щодо їх вдосконалення і комплексного вирішення.

На конференції своїм професійним досвідом ділилися з колегами представники міжнародних організацій, державних органів влади та органів місцевого самоврядування, експерти та науковці Республіки Білорусь та з 20 країн Європи та Азії.

По завершенню пленарного засідання робота конференції продовжилася в форматі тематичних сесій – Сесія Ради Європи, Міжнародна сесія, Сесія «Основні напрямки розвитку державної служби», в ході яких учасники познайомилися з міжнародним досвідом модернізації державної служби, обговорили існуючі проблемні питання та можливі варіанти їх вирішення, представили рекомендації щодо вдосконалення і комплексного правового регулювання державної служби.

Під час тематичних сесій Світлана Хаджирадєва поділилася досвідом організаційного забезпечення державної служби в Україні в умовах реформування державного управління та державної служби відповідно до європейських стандартів.

Лілія Гонюкова розкрила сучасні форми та методи впливу громадянського суспільства на реформування державного управління в контексті розвитку деліберативної демократії в Україні.

Наталія Ларіна винесла на обговорення питання щодо запровадження сучасних кластерних та ресурсно-мережевих технологій професійного розвитку державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування в умовах реформування державного управління та державної служби.

Участь у міжнародній науково-практичній конференції «Державна служба: сучасний стан та перспективи розвитку» у м. Мінську сприятиме активізації міжнародної наукової та навчальної діяльності між Національною академією державного управління при Президентові України та Академією управління при Президентові Республіки Білорусь, векторальному розширенню мобільності викладачів, докторантів, аспірантів та слухачів щодо стажування, організації літніх та зимових шкіл, участі в наукових школах, міжнародних наукових заходах.

Викладачі кафедри

Партнери кафедри

© 2020. Кафедра публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України