Кафедра публічного управління та публічної служби

Кафедра публічного управління та публічної служби

Національна академія державного управління при Президентові України

Фищук Ірина Миколаївна

Кандидат економічних наук, доцент кафедри публічного управління та публічної служби.

Сфера наукових інтересів: управління змінами у публічній сфері, активні технології у навчанні, цифрові технології, управління програмами і проектами, міжнародні економічні відносини, міжнародні фінанси.

Наукові здобутки: має понад 30 публікацій наукового та навчально-методичного характеру у вітчизняних та зарубіжних виданнях.

Практична діяльність: викладач кафедри міжнародної економіки Міжнародного християнського університету – англомовна дисципліна міжнародна економіка (2012-2013), викладач кафедри економічної теорії Державного економіко-технологічного університету транспорту – дисципліна міжнародні економічні відносини (2014-2015), викладач кафедри міжнародної економіки з реалізації програми подвійних дипломів з університетом Krems (Австрія) та Університету економіки та права “КРОК” – англомовні дисципліни з міжнародних економічних відносин та міжнародних фінансів (2016-2018).Забезпечила організаію міжнародного стажування в Іспанії в бізнес школі ESEI International business school Barcelona (2017). Тричі стипендіат Європейського Форуму Альпбах (Австрія). Тренер у рамках децентралізації України проекту NIRAS у програмі «U-LEAD з Європою».

Громадська діяльність: учасник міжнародних та вітчизняних освітніх проектів: NATO DEEP ADL Portal, Міжнародна літня школа NAPA (Україна) і TODAIE (Туреччина), Державне управління в органах державної влади в Польщі; член міжнародного благодійного фонду «Фенікс», член громадської організації «Київська ініціативна група Альпбах».

Перелік дисциплін: «Управління змінами».

Викладачі кафедри

Партнери кафедри

© 2020. Кафедра публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України