Кафедра публічного управління та публічної служби

Кафедра публічного управління та публічної служби

Національна академія державного управління при Президентові України

Євсюкова Оксана Володимирівна

Кандидат наук з державного управління, доцент, доцент кафедри публічного управління та публічної служби.

Сфера наукових інтересів: розвиток та становлення державного будівництва та місцевого самоврядування; організація діяльності представницьких органів місцевої влади; реформування публічних владних відносин в Україні та Республіці Польща; імплементація сервісних технологій в публічному управління; вивчення та налагодження міжнародної співпраці в освітній галузі.

Наукові здобутки: має понад 70-ти наукових праць (у т.ч 10 в іноземних джерелах). Наукові розробки доповідались на міжнародних науково-комунікативних заходах і опубліковані в матеріалах конференцій, конгресів, круглих столів, дискусій тощо. Здійснює наукове керівництво з підготовки магістерських робіт та кандидатських дисертацій.

Практична діяльність: має досвід керівної роботи на посадах в закладах вищої освіти, зокрема в Академії муніципального управління, забезпечує організацію наукових стажувань в Республіці Польща, вивчення засад функціонування Сейму та Сенату Республіки Польща; інституцій Європейського Союзу на прикладі діяльності Представництва Європейської комісії у Республіці Польща. Участь у спільних освітніх міжнародних проектах з Університетом м. Палермо, Інститутом міжнародних відносин м. Кальярі, Інститутом політичних відносин м. Рейджі ді Калабріо, Університетом ім. Карла Катанео м. Кастеланза, мерією м. Санта-Северіни (Італійська Республіка), у грантовій програмі Університету м. Цвікау, Українсько-Німецького бізнес-форуму, м. Дрезден (ФРН); дипломатичних представництв країн-членів Європейського Союзу та Сполучених Штатів Америки; менеджер освітнього проекту магістерської програми двох дипломів між Національною академією державного управління при Президентові України і Університетом Миколаса Ромеріса ( 2019).

Громадська діяльність: участь у міжнародних заходах за підтримки Федерації профспілок України, профспілки працівників державних установ України, Київського міського комітету профспілок державних установ та організацій з питань освітньої діяльності публічних службовців та науково-педагогічних працівників у сфері освіти публічних службовців.

Перелік дисциплін: «Кадровий менеджмент»; «Управління змінами»; «Управління персоналом»; «Адміністративний менеджмент в органах публічної влади».

Викладачі кафедри

Партнери кафедри

© 2020. Кафедра публічного управління та публічної служби НАДУ при Президентові України